Objedn├ívka r├Żchlo a ─żahko: QR k├│dy

Na─Źo str├íca┼ą ─Źas a nervy? S pomocou chytr├Żch n├ílepiek a ┼ít├ştkov s QR k├│dom nak├║pite p├şlov├Ż p├ís, ktor├Ż v├ím vyhovuje, behom chv├ş─żky. Bez zd─║hav├ęho h─żadania alebo vyberania. Sta─Ź├ş k tomu len mobil.

Ako n├ílepky a ┼ít├ştky s QR k├│dom funguj├║

S prvou objedn├ívkou v├ím po┼íleme samolepku s QR k├│dom, ktor├║ si m├┤┼żete nalepi┼ą, kam potrebujete - na p├ísov├║ p├şlu, na n├ístenku v kancel├írii (alebo pokojne na no─Źn├Ż stol├şk). V─Ćaka tomu budete ma┼ą potrebn├ę podrobnosti neust├íle pri ruke. ─Äalej je ka┼żd├Ż p├şlov├Ż p├ís od n├ís e┼íte zvl├í┼í┼ą ozna─Źen├Ż ┼ít├ştkom s QR k├│dom.

Funkcia QR k├│du je na samolepke aj na ┼ít├ştku rovnak├í - akon├íhle k├│d naskenujete fo┼ą├íkom v mobile, zariadenie v├ís automaticky presmeruje do e-shopu Simonds a prid├í dan├Ż produkt do ko┼í├şka. Potom u┼ż len sta─Ź├ş zvoli┼ą mno┼żstvo a dokon─Źi┼ą objedn├ívku ­čĹŹ

Pozor - po na─Ź├ştan├ş ─Ćal┼íieho QR k├│du in├ęho p├ísu sa prid├í do ko┼í├şka ─Ćal┼í├ş produkt.

Na ─Źo┬áje to dobr├ę

Pozn├íte to, sta┼ą sa m├┤┼że ─Źoko─żvek. Ved├║ci zrovna odi┼íiel na dovolenku alebo u┼ż to je od poslednej objedn├ívky jednoducho pr├şli┼í dlh├í doba. A vy zrazu nem├íte s ─Ź├şm reza┼ą ... Pomocou QR k├│du r├Żchlo a ─żahko objedn├íte rovnak├Ż p├ís, ako ste pou┼ż├şvali doteraz. Bez komplikovan├ęho h─żadania a zis┼ąovania technick├Żch parametrov.

┼át├ştky na p├şlov├Żch p├ísoch navy┼íe zjednodu┼íia pr├şpadn├║ reklam├íciu. Ak nebudete s p├ísom alebo so zvarom spokojn├ş, ide├ílnym postupom je ┼ít├ştok a vadu vyfoti┼ą a posla┼ą n├ím obe fotografie na e-mail. U─żah─Ź├ş n├ím to proces reklam├ície, tak┼że ju budeme m├┤c┼ą vybavi┼ą e┼íte v ten de┼ł.

Čo informácie na etikete znamenajú

Ved─ża samotn├ęho QR k├│du pre objednanie obsahuj├║ ┼ít├ştky tie┼ż konkr├ętne podrobnosti o danom type p├şlov├ęho p├ísu. V├Żhodou je r├Żchla orient├ícia pre v├ís i pre n├ís.

  1. riadok: N├ízov produktu, rozmery p├ísu (┼í├şrka, hr├║bka, d─║┼żka),┬ározstup zubov. Ako sa v t├Żchto parametroch vyzna┼ą? Tipy a rady n├íjdete v ─Źl├ínku Ako sa v tom vyzna┼ą.
  2. riadok: Meno z├íkazn├şka (n├ízov firmy), pre ktor├ęho je p├şlov├Ż p├ís vyroben├Ż.
  3. riadok: ─î├şslo materi├ílu. Z jednej role materi├ílu zvar├şme nieko─żko desiatok p├şlov├Żch p├ísov - role m├íme o─Ź├şslovan├ę, ─Źo n├ím napr├şklad pri reklam├ícii pom├┤┼że zisti┼ą mo┼żn├║ poruchu materi├ílu ─Źi chybu pri v├Żrobe a urobi┼ą n├ípravu.
  4. riadok: Inici├íly zv├íra─Źa, ktor├Ż p├ís zvaril. Pr├şpadn├í reklam├ícia┬ázvaru┬ápre neho m├┤┼że posl├║┼żi┼ą ako sp├Ątn├í v├Ązba.
  5. riadok: Dátum zvarenia.

Pomohol v├ím tento ─Źl├ínok?

Ohodno┼ąte a pom├┤┼żte n├ím zlep┼íova┼ą n├í┼í obsah

Celkov├ę hodnotenie 4.7
Hodnotenie
article-rationg-decoration
Komentáre

M├íte ot├ízku k tomuto ─Źl├ínku?