Pílové pásy a ich výber

Zaoberáme sa zváraním a predajom pílových pásov už viac ako 30 rokov, a tak vieme, že každý zákazník má v čase iné potreby. Práve preto sme pripravili tri spôsoby, ako si u nás zákazníci môžu zvoliť svoj pílový pás na drevo, kov alebo mäso a kosti. Môžete si vybrať z klasického katalógu produktov, môžete si zadať presné parametre aj mimo „klasických“ rozmerov a v neposlednom rade môžete po novom hľadať vhodné pílové pásy aj podľa názvu vašej vlastnej pásovej píly.

Pílové pásy a ich výber
Pílové pásy a ich výber

Výroba dokonalého nástroja

Aby vaša práca bola radosťou a všetko fungovalo správne, potrebujete perfektný pílový pás. Taký, ktorý má dlhú životnosť, skvele reže, nepodrezává, nie je pri reze hlučný a nepopraská. Pre výrobu takéhoto nástroja potrebujete prvotriedne kvalitnú oceľ a starostlivý výrobný postup. Preto napríklad proces kalenia vykonávame na trikrát. Výrobu pílových pásov poznáme do detailu a vieme, že sa počas nej dá na mnohých miestach ušetriť. Vždy je to ale na úkor kvality. Pri výrobe pílových pásov preto nerobíme žiadne kompromisy.

Náš zvar nie je slabým miestom

Aby pílový pás rezal rovno a pri reze nehojdal, musí byť zvar perfektne rovný a zabrúsený. A aby dlho vydržal a nepraskol, musí byť správne nabitý a starostlivo vyžíhaný. Urobiť perfektné zvar je veda - a my v SIMONDS to vieme.  Naši zvárači u nás pracujú dlhé roky a za ich prácu ručíme. Záleží nám na kvalite každého zvaru

catalog

Katalóg pílových pásov Simonds

icohpclocks.svg
icohpclockshover.svg

Životnosť

Vďaka neustálym investíciám do vývoja majú pílové pásy SIMONDS vyššiu produktivitu a dlhšiu životnosť

doprava-zdarma.svg
icohpdeliveryhover.svg

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 € s DPH

zaruka.svg
icohpwarrantyhover.svg

Záruka na zvar

Ak vám pílový pás SIMONDS praskne na zvare, okamžite ho vymeníme za nový

doruceni.svg
icohpontimehover.svg

Doručenie do 48 hodín

Niekedy to proste súri. Dodanie stihneme za 48 hodín od objednávky